TAX361

O firmie

Biura Rachunkowe Grupa TAX361  specjalizuje się w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Nasze biura prowadzą usługi na najwyższym poziomie. Rzetelność, poprawność rozliczeń oraz bezpieczeństwo i poufność przechowywania danych to nasza specjalność.

Jako zewnętrzna księgowość przejmujemy na siebie ryzyko związane z wystąpieniem szkód spowodowanych błędami w księgach rachunkowych. Dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych klientów jest ubezpieczenie – polisa ubezpieczeniowa na wypadek ewentualnych błędów.

Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów RP uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doświadczenie w takich dziedzinach jak księgowość, finanse, prawo, zarządzanie przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi pozwoliło nam stworzyć szeroki pakiet usług nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Atutem naszych biura jest lokalizacja w centrum Krakowa oraz Warszawy, dogodna zarówno pod osób korzystających z komunikacji miejskiej (liczne tramwaje, autobusy, 5 minut od stacji kolejowej oraz metra Centrum), jak również dla zmotoryzowanych.

Potrzebujesz porady?

  • szkolenia, prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP i leasingu,
  • analizy biznesowe,
  • zintegrowana obsługa prawna,
  • usługi niestandardowe dotyczące księgowości i analiz finansowych.

Nasze specjalności

Księgowość
KADRY I PŁACE
Zarządzanie przedsiębiorstwem
fINANSE
Prawo